Informace o souborech cookies.
Webové stránky využívají jen technická cookies k zajištění správné funkčnosti a zobrazení všech stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích nepodléhají souhlasu a nelze je zakázat.  
Beru na vědomí

HORSKÁ CHATA BOHEMIKA


ubytování Orlické hory Chata Bohemika se nachází v obci Čenkovice v Orlických horách v těsné blízkosti lesa a Ski areálu Buková Hora.
Rekreační středisko Čenkovice se rozkládá na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v Bukovohorské hornatině v nadmořské výšce 750-958 m.VYBAVENÍ OBJEKTU

  • Chata Bohemika nabízí celoroční ubytování v 6 vícelůžkových apartmánech.
  • Apartmány mají vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), kuchyňský koutek. V každém pokoji je možnost přistýlky. Kuchyňský koutek je vybaven ledničkou, el. dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a základním kuchyňským vybavením.
  • V chatě je dále k dispozici také nově zrekonstruovaná velká společná kuchyně, kterou je možné využívat, společenská místnost/restaurace, vhodná pro společné posezení, nechybí ani dětský koutek, kde jsou k dispozici stolní hry a fotbálek. V chatě je k dispozici lyžárna/kolárna, dále také infrasauna a Wi-Fi.
  • Před chatou je k dispozici ohniště a venkovní gril s posezením a krásným výhledem.

PRONÁJEM

Chata Bohemika nabízí možnost pronájmu pouze celého objektu, maximální kapacita je 22 lůžek + 8 přistýlek pro děti.

STRAVOVÁNÍ

Ubytování poskytujeme bez stravy.

ubytování Orlické hory

PARKOVÁNÍ

Parkování v letních měsících je možné přímo u chaty, kapacita max. 3 automobily (další vozidla na odstavném parkovišti). V zimě je parkování na odstavném parkovišti (vzdálenost od chaty 600m a cena dle tarifu tamního) – nabízíme možnost vyvezení zavazadel čtyřkolkou se saněmi při převzetí chaty v den příjezdu a odjezdu.Novinky:

24.11.2021 NOVÝ KONTAKT

Rezervovat můžete na telefonním čísle +420 605 069 557

 

Newsletter:

Posílejte mi pravidelně novinky
na e-mail:

 
© 2007 Chata Bohemika, Design & Tvorba www: Neofema s.r.o.